Warszawa i Legionowo – ekologiczne żaluzje drewniane

Dla klientów z Warszawy, Legionowa i innych podwarszawskich miejscowości mamy m.in. żaluzje drewniane. To bardzo estetyczny i uniwersalny produkt, dedykowany nie tylko miłośnikom naturalnych materiałów. Żaluzje drewniane wykonane są z ekologicznego drewna. Dodają wnętrzom uroku i niepowtarzalności. Wykończenia stylizowane są na żaluzje produkowane na początku XX wieku. Żaluzje drewniane to niebanalny, bardzo elegancki system osłony okien, dodający wnętrzu uroku i niepowtarzalności. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

Idealny sposób na zasłonięcie większych powierzchni

Żaluzje drewniane doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej czy przeszklonych ścian. Świetnie prezentują się zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych, nadając im dodatkowo prestiż. Cechy żaluzji drewnianej 25mm i 50mm:

  • wysoki poziom estetyki
  • lamele o szerokości 25mm i 50mm wykonane z wysokiej jakości naturalnego drewna
  • system żaluzji drewnianej z drewnianą osłoną rynny górnej w kolorze zbliżonym do koloru lameli
  • osłona rynny górnej, belka dolna i detale wykonane z drewna w kolorze zbliżonym do koloru lameli
  • w standardzie drabinka taśmowa w kolorze zbliżonym do koloru lameli , ale istnieje możliwość zastosowania drabinki sznurkowej
  • możliwość zastosowania prowadzenia bocznego w formie żyłki lub linki stalowej powlekanej
  • po złożeniu żaluzji pakiet lameli  zajmuje ok. 10% wysokości + 9 cm rynna górna i dolna

Tego typu żaluzje cechują się bardzo lekką konstrukcją. Łatwo utrzymuje się w je czystości. Warszawa i Legionowo – odwiedź naszą firmę z żaluzjami drewnianymi i innymi propozycjami dekoracji okiennych!

żaluzje Warszawa
Żaluzje rolety Warszawa