Warszawa – rolety zewnętrzne i ich termiczne zalety

Rolety zewnętrzne to bardzo praktyczna i estetyczna propozycja dodatkowego zabezpieczenia domu, mieszkania czy budynku firmowego. Są produktem, który przygotowujemy na indywidualne zamówienia klientów z takich miast jak np. Warszawa, Legionowo czy Łomianki. Rolety zewnętrzne wykonane są z wysokogatunkowego stopu aluminium, odpowiednio wyprofilowane i wypełnione pianką poliuretanową zapewniają:

  • wysoką jakość i estetykę,
  • lekkość i funkcjonalność całej konstrukcji,
  • możliwość dopasowania każdego rodzaju napędu (bez względu na wielkość pancerza),
  • łatwość w montażu.

Poduszka powietrzna, która powstaje między opuszczonym pancerzem i oknem chroni przed stratą ciepła. A co za tym idzie – można zaoszczędzić na kosztach związanych z ogrzewaniem. Rolety zewnętrzne sprawdzają się również latem. Opuszczone w upalne dni, skutecznie zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń i dają komfortową temperaturę. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba ich dodatkowo chłodzić.

Skuteczna ochrona akustyczna i gwarancja prywatności

Montaż rolet zewnętrznych to również ochrona akustyczna. Działają jak izolator, skutecznie tłumiąc hałas. Jeśli są prawidłowo zamontowane, to potrafią obniżyć poziom zewnętrznych dźwięków nawet o kilkanaście decybeli. Rolety zewnętrzne pełnią także funkcję zabezpieczenia przed włamaniem oraz chronią przed ciekawskimi spojrzeniami osób postronnych. Dają tym samym większe poczucie prywatności i bezpieczeństwa.
Zaletą rolet zewnętrznych jest również to, że można je zamontować zarówno na nowych, jak i starych budynkach. Podnoszą one dodatkowo ich standard. W zależności od preferencji klienta, można nimi sterować ręcznie lub automatycznie.
Jeśli mieszkają Państwo w Warszawie, Łomiankach czy Legionowie lub prowadzą w którymś z tych miejsc swoją firmę i chcą zamontować wytrzymałe i sprawdzone rolety zewnętrzne – polecamy nasze usługi! Zachęcamy do przekonania się, jakie korzyści daje montaż rolet zewnętrznych VERT-ROLL.

rolety zewnętrzne