Dwufunkcyjne rolety dzień i noc – indywidualna regulacja światłem

Dla osób, które chcą mieć kontrolę nad światłem, idealnym rozwiązaniem będą rolety typu dzień i noc. Zapewniają płynną regulację ilości światła wpadającego do wnętrza o każdej porze dnia i nocy. W roletach dzień i noc zastosowano bowiem dwuwarstwową tkaninę o różnej strukturze i poziomo przebiegających pasach nakładających się naprzemiennie. Roleta dzień-noc to innowacyjne rozwiązanie pozwalające w dogodny dla klienta sposób regulować rozproszenie światła od pełnego naświetlenia aż do pełnego zaciemnienia. Rolety dzień-noc w ciągu dnia mogą delikatnie zaciemniać pomieszczenie, zaś w nocy szczelnie zasłaniają całe okno.

Tego typu produkty to propozycja, którą dedykujemy klientom zwłaszcza z Warszawy, Legionowa, Łomianek.

Łatwy montaż i demontaż rolet na dzień i na noc

Rolety dzień-noc prezentują się bardzo estetycznie na oknach oraz drzwiach. Ich montaż i demontaż nie jest skomplikowaną czynnością. Nie wymagają nawet wiercenia otworów – zakłada się je bowiem bezpośrednio na skrzydło okna lub drzwi.

Dla klientów z takich miejsc jak: Warszawa, Legionowo, Łomianki oferujemy kompleksową pomoc – od wymierzenia aż po montaż. Rolety dzień noc ułatwią dozowanie światła bez względu na porę według własnych potrzeb.

rolety dzien noc