Rolety wewnętrzne materiałowe – zawsze trendy

Światło to życie. To światło z zewnątrz tworzy ramy dla życia wewnątrz. Światło kształtuje nastrój pomieszczenia i zmienia jego wygląd z minuty na minutę, przez całą dobę. Światło obecne jest w pomieszczeniu przez cały dzień, aż do zmierzchu. Dopływ światła dziennego możemy regulować wg naszych indywidualnych potrzeb i życzeń zakładając na oknach np. rolety.
VERT-ROLL to warszawska firma, specjalizująca się od lat w roletach okiennych, w tym zewnętrznych i wewnętrznych. To produkty dedykowane klientom m.in. z takich miast jak Warszawa, Łomianki czy Legionowo.
Pragniemy Państwu zaoferować rolety wewnętrzne, które ze względu na wielką paletę barw i wzorów oraz różnorodność stylów odpowiadających najnowszym trendom w urządzaniu wnętrz, zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusty. Unikalne wzornictwo i oryginalny styl oferowanych przez nas rolet wewnętrznych materiałowych sprawia, że doskonale pasują do każdego wystroju wnętrza. Oferujemy wyjątkowe i indywidualnie zaprojektowane rolety wewnętrzne dopracowane do ostatniego szczegółu. Nasza oferta zawiera ekskluzywne i sprawdzone testami jakościowymi tkaniny i rozwiązania, które są zgodne ze światowymi standardami. Dysponujemy katalogami tkanin, które możemy zaprezentować w Państwa wnętrzu, dokonując jednocześnie pomiarów okien. Tkaniny są nieustannie aktualizowane, dlatego zawsze oferujemy najnowsze kolekcje, które podążają za trendami. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości tkaniny różnego rodzaju – począwszy od czystej bawełny i czystego poliestru aż po różnego rodzaju mieszanki i zaciemniające oraz trudnopalne tkaniny techniczne.
Każdą roletę przygotowujemy indywidualnie na wymiar. Wszystkie rolety wewnętrzne materiałowe są wykonywane ręcznie w celu zapewnienia możliwie najwyższej jakości i całkowicie indywidualnego wyrazu.
W rezultacie powstają wyjątkowe rolety specjalnie zaprojektowane, by pasowały do wnętrza biorąc pod uwagę jego kolorystykę oraz styl. Gotowe rolety na życzenie instalujemy.

Rolety materiałowe w kasetach
rolety wewnętrzne

Rolety okienne – wolnowiszące

Roleta wolnowisząca to jeden z najprostszych w montażu i obsłudze produktów dostępnych na polskim rynku. Dzięki wszechstronności i klasycznemu wyglądowi można ją zamontować praktycznie wszędzie, a montaż nie nastręcza żadnych problemów! Tylko w przypadku roletki to Ty wybierasz sposób montażu. Rolety można zamontować przykręcając je do okna, ściany lub sufitu. Roletki wyposażone są w mechanizm samohamujący, a uchwyty rolet wykonane są z PCV. Ich prostota i funkcjonalność sprawiają, że są one niezwykle popularnym wyrobem.Rolety wewnętrzne wolnowiszące świetnie nadają się do zasłonięcia zarówno do mniejszych, jak i większych powierzchni – wnęk, otworów ściennych itd.
Ten typ rolet prezentuje się niezwykle klasycznie, delikatnie i efektownie.

Różnorodność kolorów i mechanizmów

Cechą charakterystyczną naszych rolet jest bardzo duży wybór dostępnych kolorów, zarówno tkanin jak i mechanizmów. Mogą to być wspominane już rolety okienne wolnowiszące lub rolety materiałowe montowane w kasetonach PCV lub aluminiowych, które są ciekawym rozwiązaniem dla nowoczesnej stolarki okiennej, a także dla aluminium oraz okien czy drzwi uchylnych. Wyposażone są w specjalne prowadnice ułatwiające zwijanie i rozwijanie rolet. W każdym z tych przypadków nie będą zasłaniać światła szyby, a samo ich założenie jest bardzo prostą czynnością. Ten system rolet okiennych jest bardzo funkcjonalny i łatwy w konserwacji.
Wszystkie dostępne w naszym asortymencie rolety można wykorzystać praktycznie do każdego wystroju wnętrza. Szeroka paleta kolorów umożliwi dopasowanie idealnej wersji.
Jeżeli zależy Ci na niepowtarzalnym charakterze Twojego wnętrza i uważasz, że detale wieńczą dzieło, zamów u nas piękne wykończenie Swojej roletki. Na specjalne zamówienie klienta roletka może być wykończona ozdobną falbanką, jak również listwa dolna roletki może być obszyta materiałem. Obie opcje, falbana i obszycie nie łączą się ze sobą. Zamówienie falbany wyklucza zamówienie obszycia i odwrotnie.
VERT-ROLL to firma obsługująca klientów przede wszystkim z takich miejsc jak Warszawa, Łomianki i Legionowo. Zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy w celu zapoznania się ze wszystkimi roletami materiałowymi, jakie możemy Państwu zaproponować. Chętnie pomożemy dobrać rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w każdym wskazanym przez Państwa wnętrzu.

Wolnowiszące