VERTIKALE

Verticale Warszawa – alternatywa dla zasłon

Verticale stanowią alternatywę dla zasłon w biurach, hotelach, jak również w mieszkaniach w Warszawie i w wielu innych miejscach w Polsce. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych okien, w tym okien widokowych. Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, podnoszą poczucie komfortu i przytulności. Ich bogata kolorystyka, a także różnorodność materiałów, z których są wykonywane pozwoli Państwu dopasować je do wszelkiego rodzaju wnętrz. Standardowo wykonujemy verticale o szerokości lameli 127 mm, natomiast na życzenie klienta istnieje możliwość uszycia lameli szerokości 89 mm.
To praktyczne, estetyczne i komfortowe rozwiązanie w zakresie osłon przeciwsłonecznych idealnie spełniające funkcję zasłon w biurach, bankach, hotelach czy domach. Verticale posiadają zalety dekoracyjne, a dzięki różnorodności materiałów tworzą indywidualny i niepowtarzalny wystrój wnętrza.

Wygodne, estetyczne i łatwe w obsłudze

Atutem verticali jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła, dzięki obrotowym pionowym lamelom. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Verticale doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. przeszklonych ścian, do podziału pomieszczeń czy nawet oddzielania stanowisk pracy.

Cechy verticali:

Wygodna, łatwa obsługa i wysoki poziom estetyki szyna wykonana z aluminium i montowana na klipsach do sufitu lub na wspornikach do ściany lamele z materiałów o szerokości 89 lub 127 mm, lub lamele z PCV o szerokości 89 mm możliwość wykonania verticali skośnych umożliwiających nietypowe montaże szeroka gama kolorów i wzorów tkanin o różnym poziomie zaciemnienia, w tym także materiały z atestem higienicznym i atestem niepalności.

W naszej firmie dobierzesz idealną opcję dla siebie!