PLISY

Rolety plisowane – szerokie możliwości aranżacyjne

Plisy nadają atrakcyjny i niepowtarzalny charakter oknom i wnętrzom. Są idealne do okien o nietypowych kształtach: trójkąt, trapez, fragment okręgu. Świetnie nadają się również na okna dachowe i są polecane do ogrodów zimowych. Mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, od pionowej do horyzontalnej. Plisy są więc nie tylko bardzo estetyczną i elegancką dekoracją okienną, ale przy tym również niezwykle praktyczną i uniwersalną. Mogą stanowić element wystroju wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych.

Żaluzje plisowane, które powstają w naszej warszawskiej firmie VERT-ROLL, to jedna z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Nasze plisy to oferta, którą kierujemy przede wszystkim do klientów prywatnych i firmowych z terenu takich miast jak Warszawa, Łomianki, Legionowo, Nowy dwór Mazowiecki. Oferujemy bardzo bogaty wachlarz materiałów i dostępnej kolorystyki. Dzięki różnorodności barw można je wykorzystać w różnych aranżacjach. Montuje się bowiem zarówno jedno- i wielokolorowe plisy – w zależności od upodobania i designu, jaki charakteryzuje dane wnętrze.

W naszej ofercie, dedykowanej klientom z Warszawy, Legionowa i Łomianek, Nowego Dworu Mazowieckiego znajdują się następujące rodzaje plis:

  • ze stałą rynną górną i regulowaną środkową (zamiast dolnej rynny zaczepy sznurka) ,
  • z dwoma rynnami stałymi (górną i dolną) oraz regulowaną rynną środkową (w opcji żyłki napinające dzięki czemu plisy może być montowana do okien dachowych),
  • z dwoma regulowanymi rynnami środkowymi, natomiast zamiast rynien stałych rynny dolnej i górnej – zaczepy sznurka,
  • z dwoma rynnami stałymi (górną i dolną) oraz dwoma regulowanymi rynnami środkowymi co pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna,
  • z dwoma rodzajami tkanin – jedna znajduje się na górze a druga na dole żaluzji,
  • z dwoma rodzajami tkanin, z tym że obie znajdują się bądź w górnej bądź w dolnej części żaluzji