Warszawa i okolice – moskitiery skutecznym sposobem na owady

Moskitiery to najlepszy sposób na zabezpieczenie pomieszczeń przed owadami bardzo nagminnie występującymi w okresie wiosna – jesień. Przy zastosowaniu siatki o gęściejszym splocie moskitiera daje doskonałą ochronę dla osób cierpiących na alergie zatrzymując pyłki roślinne oraz kurz wszechobecne wokół naszych domów.

Moskitiery stałe, rolowane i przesuwane – atrakcyjny cennik

W zależności od potrzeb można dopasować różne rodzaje moskitier

Siatki stałe – lekka ramka aluminiowa montowana na ramie okna za pomocą zaczepów, które można samodzielnie demontować na zimę. Kolor ramek: biel, brąz, drewnopodobny.

Siatki rolowane – siatka rolowana w prowadnicach i chowana do kasety, w której umieszczona jest sprężyna samozwijająca, bez potrzeby demontażu na zimę. Kolor: biel i brąz.

Siatka drzwiowa stała – stała ramka aluminiowa z zawiasami samo domykającymi i magnesami przytrzymującymi drzwi. Taką siatkę możemy zastosować do drzwi pojedynczych jak i podwójnych.

Siatka drzwiowa rolowana – siatka rolowana jest montowana najczęściej do kasety umieszczonej z boku, w prowadnicach bocznych z uszczelką szczotkową lub na górze ościerznicy z prowadnicami pionowymi.

Moskitiera drzwiowa przesuwana
Jest to system umożliwiający osłonę przed insektami otworów drzwiowych. Skrzydła drzwi moskitier zbudowane są ze specjalnych profili aluminiowych z naciągniętą siatką i uszczelnione od dołu uszczelką szczotkową. Osadzone są w solidnych, praktycznie samonośnych aluminiowych futrynach mocowanych we wnęce drzwiowej, dlatego bezproblemowy montaż jest uwarunkowany dokładnym pomiarem tej wnęki. W przypadku drzwi pojedynczych należy zastosować moskitierę zawiasową pojedyńczą, a w przypadku drzwi podwójnych (wnęka szersza niż 160 cm) można zastosować drzwi zawiasowe podwójne lub przesuwne.
Futryny moskitiery drzwiowej przesuwnej to profil umożliwiający podwieszenie skrzydeł i maskownice uzbrojone w uszczelki szczotkowe.
Montaż tych moskitier polega na precyzyjnym zamocowaniu futryny do wnęki montażowej, a następnie zawieszeniu (w przypadku drzwi przesuwnych podwieszeniu) na nich skrzydeł drzwi.
Obsługa moskitiery przesuwnej odbywa się za pomocą rączki (jedna na każdym skrzydle).
Łomianki, Legionowo, Warszawa – zapraszamy do naszego sklepu po niezwykle praktyczne moskitiery. Skorzystaj z konkurencyjnego cennika!

Moskitiery
Moskitiera