Warszawa – funkcjonalne markizy tarasowe i balkonowe

Jedną z propozycji firmy VERT-ROLL działającej na terenie Warszawy i Legionowa są markizy tarasowe i balkonowe. Proste i praktyczne (chronią przed szkodliwymi promieniami UV) idealnie wpasowują się w różne aranżacje.
Markizy tarasowe to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie do zacieniania tarasów i balkonów średniej wielkości oraz większych powierzchni komercyjnych takich jak np. sklepy, restauracje czy kawiarnie. Wkomponowują się w ich wystrój, spełniając przy tym swoją użyteczną rolę. Nadają im wyjątkowy nastrój, a jednocześnie dzięki nim można znaleźć miejsce do komfortowego wypoczynku, pracy czy zabawy nawet w najbardziej upalne dni. Taras i balkon stają się więc dodatkowymi powierzchniami do użytkowania w czasie letnim. Markizy tarasowe chronią zarówno przed palącym słońcem jak i przed lekkim deszczem.

Elegancja – jedna z zalet markiz tarasowych i balkonowych

Tarasy i balkony z markizami wyglądają niezwykle efektownie. To zasługa estetycznych konstrukcji, ale nade wszystko bajecznie kolorowych tkanin. W ofercie firmy VERT-ROLL z Warszawy jest duży wybór tkanin, których atutem jest to, że nie przepuszczają wody. Odpowiednio dobrany wzór i barwa poszycia markizy, harmonizująca z kolorem elewacji budynku i mebli ogrodowych, dodaje elegancji i szyku. Przyjmując zamówienia od klientów z takich miast jak np. Warszawa czy Legionowo, dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko wpisywały się w estetykę obiektów, ale również by można było korzystać z nich jak najdłużej.

Markizy tarasowe i balkonowe zabezpieczają także rośliny w donicach i skrzynkach oraz meble ogrodowe wraz z poduszkami. Posiadając markizę nie grozi nam odwoływanie spotkania na grilla z powodu niepewnej pogody. Kiedy zaś nie ma słońca zwijamy markizę i nic nie zabiera nam światła w pomieszczeniu. Produkowane w naszej firmie markizy tarasowe mogą być obsługiwane ręcznie lub elektrycznie za pomocą specjalnego pilota.

Markizy tarasowe Legionów

Praktyczne rozwiązanie w atrakcyjnej cenie

Klientom m.in. z Warszawy i Legionowa możemy zaoferować markizy tarasowe boczne otwarte, półkasetonowe (w niepełnej kasecie) oraz kasetonowe. Wszystkie typy oferowanych przez naszą firmę markiz balkonowych i tarasowych są wytrzymałe – ich konstrukcja pozwala na wieloletnie bezawaryjne użytkowanie. Proponujemy markizy o różnej długości ramion – przewiduje to stworzony przez nas cennik. Można je ustawiać zawsze nawet pod dużym kątem, co z pewnością będzie miało znaczenie w przypadku balkonów wychodzących na wschodnią lub zachodnią stronę.
Jeśli chcą Państwo poznać cennik markiz – zapraszamy do kontaktu!